Bakırköy Dijital Ofset Baskı

Dijital Ofset Baskı

Dijital baskının tarihçesi 1991 yılında başlarken, Renkli Fotokopi’ de aradan çok zaman geçmeden dijital ofset baskı makinelerini konuşlandırarak dijital ofset baskı ile matbaa hizmetlerini bir araya getirmeyi başardı. Akabinde ise butik hizmet anlayış felsefesini koruyarak kurumsallık serüveninde adımlarını attı.

Günümüz dünyasında dijital baskının önemi ve sektörel olarak payı her geçen gün büyüme kaydetmektedir. Verimliliği ve güvenliği ön plana çıkaran yeni trendleri ile dijital baskı, yüksek tiraj taleplerinde çok daha ekonomik bir forma sahip oluyor. Hızlı üretim ve ofset kalite düzeyinde sonuçlar dijital ofset baskı hizmetlerinin zirveyi devralışının en büyük etkenlerinden biri olarak göz önüne çıkıyor.

Dijital baskının sadece ofset baskıyla arasında ki avantajları sıralarsak karşımıza şu şıklar çıkıyor;

  • Kişiye özel baskı yapabiliyorsunuz

  • Baskı hazırlığında ki zaman maliyetinin neredeyse tamamen ortadan kalkması

  • Ofset baskıda gerçekleştirilmeyen reklam ve medya materyallerinin baskı işlemlerinin yapılabilmesi

  • Data ve içeriklerin değişkinliğinde çok daha ekonomik maliyet tablolarına sahip olması

  • Çok sayfalı, adet olarak az olan dergi, katolog, broşür, kitap, kitapçık gibi materyallerin basımında daha ekonomik oluşu.

İşte tüm bu avantajlardan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey, renkli fotokopi’ye doğru bir kaç adımla ulaşmak.  Düşünceleriniz aklınızda birer resi m olduysa, onu resmetmek ve kitap haline getirmek bizim işimiz.

Leave a Comment