Baskı Sonrası Ciltleme Hizmetleri

Dijital baskı sonrası ciltleme hizmetleri sektör içerisinde içerisinde  popülerliğini koruyan bir uygulamadır. Renkli Fotokopi ise bu popüler uygulamanın Bakırköy’de ki merkezi olma statüsünü devam ettirmektedir.

Dijital baskı sonrası ciltleme işlemlerinde en yaygın görülen zımbalama, tel  dikiş ciltleme (Tel dikiş ve  Omega tel dikiş uygulamaları ) , spiral ciltleme ( Tel spiral cilt, Plastik spiral cilt çeşitleri dahil )Renkli fotokopi tarafından hassasiyet, özveri ve kalite ile gerçekleştirilmektedir.  Malumunuz ciltleme işlemlerinde kalitesiz ürünlerin kullanıması baskıdan sonra kitap, broşür, sunum vb materyallere dönüştürülmüş çalışmaların yıpranmasına sebep olmakta, bu olumsuzluklar ile birlikte ortaya çıkan baskı ve ciltleme hizmetleri ise çoğu koşullarda sizleri madur konumunda ihtiva etmektedir.

Renkli fotokopi olarak sizleri dijital baskı ve dijital baskı sonrası ciltleme hizmetleri için, Bakırköy Kartal Tepe Mahallesi, Mektupçu Sokak no:2 de bekliyoruz. İçerikleriniz ve çalışmalarınız dijital baskı hizmetlerimiz ile gerçek rengini bulacak, profesyonel ciltleme uygulamalarımızla ise daha yıllarca raflarınızda kalacak.